חדש! כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית במבצע מדהים!

כרטיסי ביקור הם ה"רושם שאתם משאירים" בידי הלקוח שלכם לאחר שאתם מסיימים פגישת עבודה. 

אם אתם מעוניינים להשאיר כרטיס ביקור היוצר רושם יוקרתי ומיוחד, כרטיס ביקור עם לכה סלקטיבית היא האפשרות העדיפה.

כרטיס ביקור עם לכה סלקטיבית עולה מעט יותר – אבל שווה הרבה יותר… 

כרגע יש לנו מבצע על כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית – תוספת של 99 ש"ח ל- 1,000 כרטיסי ביקור (במקום תוספת של 199 ש"ח). כלומר, 1,000 כרטיסי ביקור עם לכה סלקטיבית במחיר של 289 ש"ח. אם העסק שלכם צריך לשדר יוקרה – זו אחת הדרכים הפופולאריות ביותר כיום.

נהוג להדפיס לכה סלקטיבית על חלק מהאלמנטים הגרפיים של כרטיס הביקור ואז מתקבל האפקט היוקרתי שחלק מכרטיס הביקור מקבל גם אפקט של ברק וגם אפקט של הבלטה אותם יוצרת שכבת הלכה הסלקטיבית.

 

עיצוב כרטיסי ביקור להדפסה

יש לכם קובץ מוכן – הקליקו כאן ושלחו אלינו את הקובץ באמצעות המערכת באתר בית הדפוס – דפוס בתל אביב / ירושלים / חיפה.

עיצוב עצמאי באינטרנט – ניתן לעצב כרטיסי ביקור לבד באמצעות מערכת עיצוב אינטרנטית עצמית באתר דפוס תל אביב – ירושלים – חיפה. לעיצוב כרטיסי ביקור עצמאית במערכת הממוחשבת הקליקו כאן 

הנחיות למעוניינים לעצב לבד כרטיס ביקור עם לכה סלקטיבית –  את חלק הלכה הסלקטיבית פשוט שלחו בנפרד – רק את האלמנטים הגרפיים אותם אתם רוצים בעיצוב כרטיס עם לכה סלקטיבית. לדוגמא – אם מדובר בלכה סלקטיבית על הכיתוב של שם העסק. מעצבים את הכרטיס המלא כקובץ ואז רק את שם העסק כשכל השאר לבן והכיתוב בשחור שממוקם בדיוק באותו מקום על הכרטיס שבו ממוקם שם העסק בקובץ העיצוב המלא. מתוך הקובץ עם כיתוב שם העסק בשחור – מכינים את הפלטה של הלכה הסלקטיבית שתבוא על הכרטיס המודפס.

שירותי עיצוב מקצועי – ניתן להזמין אצלנו עיצוב מקצועי במיוחד עבורכם במחיר מוזל השמור למדפיסים אצלנו.

להזמנות ופרטים נוספים התקשרו לטלפון 050-6886767 או השאירו את פרטיכם בטופס בצד ונחזור אליכם.

*המחירים אינם כוללים מע"מ ומשלוח